| Panteraa a întrebat:

Hey TPU! Am fost vopsită balayage, eu fiind șaten închis aproape de brunet și acum mi-a crescut parul destul într-un an jumate și aș vrea să nu mă mai vopsesc, vreau culoarea mea naturală înapoi, dar nici să ma tund până la barbie, cam cât e crescut pentru că eu tot timpul am avut părul lung pana la jumatea spatelui. Se poate vopsi culoarea mea doar pe partea blondă? Eu am încercat pe o șuviță și se vede ok, dar nu știu cum ar fi pe toată partea blondă. Menționez că nu vreau să ma vopsesc de la rădăcini.

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Poti sa dai cu vopsea unde vrei tu. Doar ca dupa cateva spalari se mai duce din culoarea vopselei