| AleJenner1234 a întrebat:

Am o problema cu parul. Nu imi dau seama ce tip de par este. Drept nu e pentru ca orice as folosi sta ondulat sau putin bufant, doar cu placa sta drept. Cret e semi. Acum folosesc niste produse pentru netezire si mi-a venit ideea sa il usuc ca pe un par cret. Si am ajuns sa am jumate de par cret, cret. Bucle. Doar jumatate din par, cel de deasupra, e cret. Celălat e ondulat, drept.
Ce sa fac?
Pot sa-l am tot cret.
Tot drept?
Daca da, ce sa fac ca sa il incretesc in intregime? Ce produse de par imi sugerati? Sunt bune produsele de la devacurl? Mi l-ar increti in intregime?
Sau se va increti el cu timpul daca il las asa?
Heelpp
Dau fundita❤

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Eu zic sa spui mersi ca inca il ai, cough.

| suicidaltroughts a răspuns:

Exista multe tipuri de par, de ex. eu aveam parul drept si acum il am super cret fara sa-i fac nimic, eu zic sa astepti. poti testa mai multe produse, dar in intervale diferite de timp ca sa poti sa-ti dai seama de efectele fiecareia..cu timpul probabil ti se va face tot cret sau drept nu stiu exact ce tip de par ai, poti sa incerci metode de incretire a parului de exemplu cel cu paie, cu cocuri, asta daca vrei bucle gen afro, daca vrei mai multe detalii intreaba ma. sper ca te am ajutat, nu ma prea pricep..much love :3❤