| yooady a întrebat:

am o sceneta in care trebuie sa ma costumez in craciunita. eu nu prea vreau sa imi cumpar un costum pentru ca costa prea mult. as vrea sa ma ajutati sa imi fac un costum. adica niste detalii cum se face costumul de craciunita. plizz. primul raspunz primeste funda

Răspuns Câştigător
| ZuzuPlik a răspuns:

1.cumpara o stofa rosie
2. masoarate in talie si bust
3.du-te la o croitorie sa ti se faca costumul pe tine
4. niste cizmulite rosii sau negre ar fi perfecte
5. pentru parul de craciunita ti-ar trebui o peruca alba sau cel putin creaza-l din vata
6. la costum mai adauga si o curelusa neagra pentru decor
7. ai incredere in tine o sa reusesti
8. da-mi fundita mie
9. sa ai o zi frumoasa si mult succes cu costumul!

| yooady explică (pentru ZuzuPlik):

Multumesc mult. si ti-am dat funda

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Poti sa iti cumperi o rochita rosie si un fes de Mos Cracin, iti iei in picioare o pereche de UGG si gata. Sau mai poti inchiria un costum de la magazinele specilaizate.

| oOSaritaOo a răspuns:

Mai bine îţi închiriezi unul, nu cred că e scump... oricum nu e mai scump decât să-ţi cumepri tu piesele pentru costum.

| Paoo a răspuns:

Cumpara`ti colanti albi, o bluzita rosie pe care o poti purta si altcandva nu doar atunci si o caciulita de mos.

| yooady explică:

Multumesc pentru toate comentariile voastre.

| denista a răspuns:

Daca iti faci un calcul, cat dai pe tot ce-ti trebuie pentru costum, o sa vezi ca tot pe acolo o sa ajungi. Am gasit un site u de au deja reduceri la costumele de craciunita care sunt superbe si foarte ieftine. Uite aici;) http://www.degen.ro/....../index.php