| Huntress a întrebat:

happy
Am parul blond si l-am vopsit cu o vopsea pe baza de henna, o nuanta de maro inchis. Acum mi-am dat seama ca eu de fapt voiam brunet! laughing Peste cat timp il pot vopsi din nou, cu acelasi tip de vopsea? Nu vreau sa se degradeze. Multumesc happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca esti blonda si vrei bruneta cel mai probabil nu vei mai putea reveni la bllond. Nu stiu cat de buna e henna insa poti folosii sampon nuantator sau vopsea semipermanenta. Oricum cam dupa 3 saptamani te poti revopsii