| Panteraa a întrebat:

Am picioarele groase si as vrea sa slabesc la ele. Ce exercitii imi recomandati? As vrea ca macar dupa vara asta sa pot vedea si eu rezultatele.

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Genoflexiuni.Sunt foarte usor de facut iar diferenta se va vedea.

| BubbleWhitee a răspuns:

Genoflexiunile,alergatul,săriturile cu coarda și mersul pe bicicletă sunt cele mai eficiente. Fundă?

| Lauraaai a răspuns:

Si eu am fost asa si am facut practicat sportul atletism si mi-a fost de folos adica m-a ajutat sa nu mai am picioarele groase. Deci mi-a fost greu sa trec peste etapa asta tot am reusit cu chin si cu vai.Dar acum sunt multumita.Iti spun asta din propria experienta. Fundaa? :*

| maryannee a răspuns:

Buna te poate ajuta articolul scris aici pentru ca se poate aplica si pentru slabirea picioarelor, nu numai pentru celulita http://degenfeminin.blogspot.ro/......scapi.html