| Panteraa a întrebat:

Am pielita de la ochi, pleoapa lasata mai pe ochi. Faza e ca atunci cand ma dau cu tus la ochi, chiar si o linie foarte subtire, dupa o vreme se ia si ramana urma in susul pleoapei. Intrebarea mea este: exista ceva creme sau altceva ce poate face ca sa se indrepte, sa fie dreapta? Asa cum este acum, de la sparnceana in jos se vad parca niste valuri facute de pleoapa. Si spranceana imi intra in ochi, noroc ca ma pensez, dar nici nu pot mai mult ca as pensa-o toata. Sper ca ati inteles.

1 răspuns:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

O crema pentru asa ceva clar nu exista. Asta este aspectul tau, fizionomia ta! In mod natural nu o poti schimba, poate doar un chirurg estetician sa umble putin si asta la o anumita varsta. happy

P.S. Exista o crema de la Vichy, care se aplica si pe pleoape, insa ma repet, nu stiu cat de mult te poate ajuta.