| Panteraa a întrebat:

Am pleoapa lasata mai pe ochi. Faza e ca atunci cand ma dau cu tus la ochi, chiar si o linie foarte subtire, dupa o vreme se ia si ramana urma in susul pleoapei. Intrebarea mea este: exista ceva creme sau altceva ce poate face ca sa se indrepte, sa fie dreapta? Asa cum este acum, de la sparnceana in jos se vad parca niste valuri facute de pleoapa. Si spranceana imi intra in ochi, noroc ca ma pensez, dar nici nu pot mai mult ca as pensa-o toata. Sper ca ati inteles.Dau funda.

2 răspunsuri:
| xAliya a răspuns:

Din pacate nu exista decat calea chirurgicala si anume un lift-ing al sprancenei sau al pleopei.

| anca_5063 a răspuns:

Stiu ca exista pentru o crema pentru a ramane fardul pe pleoapa la avon, nu stiu daca este si in cazul tusului dar poti incerca