| msilvia a întrebat:

Hey TPU;-)..Am pus o comandă pe dresslink şi a trecut deja termenul de 19 zile, care ar putea fi problema sau ce ar trebui să fac pentru a intra în posesia coletului? E posibil să îl fi oprit cei de la vama?

Răspuns Câştigător
| Cudeea a răspuns:

Ar trebui sa ii suni, sa ii contactezi intr-un fel, poate ca s-au ivit probleme in timpul transportului,

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai cred ca stii deja ca daca coletul vine din China sau orice alta tara care nu face parte din Europa trebuie sa te duci la posta vamala sa il ridici si daca nu a ajuns trebuie sa contactezi site-ul sau pe cel care ti-a trimis coletul pentru ca sigur s-au mai confruntat cu probleme din astea si stiu cum sa procedeze.

| InsertName a răspuns:

Poate s-a pierdut. Nu trebuia sa te contacteze daca l-a oprit la vama? Macar poti sa ii contactezi tu si sa intrebi ce s-a intamplat?

| Candyclouds a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa ii contactezi.Asa poti sa afli sigur ce s-a intamplat.

| AndreeStn a răspuns:

Hei te rog mult de tot spune`mi si mie cum efectuezi plata pe site? si sincer eu nu stiu cum se foloseste PayPal...te rog mult ajuta`ma!

| msilvia explică (pentru AndreeStn):

Pai ai acolo 3 modalitati de plata. Eu am platit prin Western Union, adica am fost la banca si am dat banii dar sunt foarte mari comisioanele. Sub 50 de dolari trebuie sa plateti 13 dolari. Oricum te ajuta cel de la banca.