| Fataaiaanonima4567 a întrebat:

Hey TPUhappy Am și eu o întrebare pentru fete, stiu, nu e cea mai importanta întrebare dar na. Nu mai aveam lipici la tips uri și am pus oja și da s-a lipit cat de cât. Azi am vrut sa mi le pun la loc și să mi le lipesc la loc tot cu oja dar cu alta culoare și să șterg cu acetona partea cu oja care rămăsese pe tips și nu
a mers. partea unde am pus oja e transparenta, adica tips ul e transparent. și s-ar vedea urat daca as da cu alta culoare pe tips. nu merge sa desprind oja de pe tips, s-a uscat și arata urat... Help?tongue

2 răspunsuri:
| Gabygabyb3 a răspuns:

Ai putea sa încerci sa pilesti partea cu oja? Poate așa s ar lua, sper ca am înțeles corect ce ai spus?

| Fataaiaanonima4567 explică (pentru Gabygabyb3):

Mulțumesc pentru răspuns dar nici așa nu merge: