| αnny a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi si anume : Ce haine sunt potrivite pentru azi, la scoala? Funda + Vot kiss

Răspuns Câştigător
| Dayanna1998 a răspuns:

Ai putea sa iti i-ei o pereche de blugi stramti un maiou stramt pe corp un jerseu si o pereche de cizme sau adidasi la alegerea tahappysper ca te-am ajutat:*

6 răspunsuri:
| mesabbsta a răspuns:

Uniforma?!

| AliceFreshLove a răspuns (pentru mesabbsta):

Uniforma?! In nici un caz! Din clasa a-V-a nu se mai poarta uniforme.

| αnny explică (pentru AliceFreshLove):

Exact!

| mesabbsta a răspuns (pentru AliceFreshLove):

Poate la voi laughing eu sunt a VII-a si toata scoala poarta uniforma happy doar ca suntem colegiu, si banuiesc ca e mai strict.

| Katoky a răspuns:

Mdeci fiind primavar niste blugi-pe corp un tricousi un sfetar largur si o pereche de adidasi si niste sosete sport.
Funda?

| AliceFreshLove a răspuns:

Pai, sa lasam revistele de moda! Fii tu insati prin comportament si aspect. Si, mai pe scurt fii cat mai originala happy