| Elena_Maria_1993 a întrebat:

Hey,TPU! Care este parerea voastra in legatura cu mastile de par de la Dove....as vrea sa-mi cumpar si eu pentru volum, dar mi-e teama, nu prea am incredere in masti de par.Astept parerile voastre!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu prea recomand produsele Dove pentru par, maxim sapunul si gelul de dus, eu cand am avut imi simteam parul imbacsit dupa. Nu stiu sa-ti recomand un brand ok de masti pentru par in schimb iti recomand mastile facute din produse naturale (Gasesti retete cu sutele pe net) ori din uleiuri precum ricin, cocos, jojoba, argan, masline etc.

| Elena_Maria_1993 explică (pentru Adry05):

Multumesc din suflet! Parul meu are volum, insa vreau mai mult....stateam in dubiu cu aceste masti de par...Iti multumesc inca o data!

1 răspuns: