| anonim_4396 a întrebat:

credeti ca Barbara Palvin e cea mai frumoasa femeie din lume? De ce?

4 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Are gura si urechile mari, cum sa fie o femeie frumoasa si mai ales cea mai frumoasa? Poate are ochii frumosi, dar doar ochii...

| Rakanishuu a răspuns:

Neah. Iti dai seama ca acolo, undeva... intr-un colt de lume exista alta fata mai frumoasa decat ea. De ce ai spune ca cineva e cel mai frumos om din lume daca nu stii cum arata toti?

| dianainsta01 a răspuns:

Nu cred ca exista o cea mai frumoasa femeie. sunt foarte multe femei frumoase, poate unele inca nedescoperite. Cu siguranta Barbara este o fata cu adevarat frumoasa

| LoveBadx a răspuns:

Barbara palvin lucreaza pentru victoria secret's fashion.