| anonim_4396 a întrebat:

Cum aplic uleiul de ricin pe par?happy

Răspuns Câştigător
| Sentinel a răspuns:

Nu-ti recomand ulei de ricin, e posibil sa cada parul mai rau. Incearca un tratament eficient Dercos Vichy AminExil costa undeva la 150-200 ron dar functioneaza. Si miroase si placut. Cine spune ca uleiul de ricin e bun, e ca si cum ar compara Loganul cu BMW. Sa fim seriosi...

5 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Tratamentul pentru par presupune masarea pielii capului cu ulei de ricin din abundenta inainte de culcare timp de trei zile pe saptamana. Dimineata, dupa terapia cu ulei de ricin, va puteti spala parul in mod normal.

| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Iti pui in palma si il aplici de la radacina masand usor zona, il tii 3-4 ore si apoi speli parulbatting eyelashes

| Tzukushi a răspuns:

Hei..eu il folosesc pentru gene, citeste experienta mea personala

http://www.sfaturilemariei.com/......personala/

| kissyou a răspuns:

Il aplici la radacina parului seara si il tii toata noaptea, iar de dimineata te clatesti.

| wildcat01 a răspuns:

Il aplici la radacina capului seara si chiar si la varfuri, apoi te speli dimineata normal.nu-ti face griji nu cade parul ci din contra.eu il fol de mult timp si merge de minune.