| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU... sad cum pot sa fac sa mi se indeseasca sprancenele. eu le am mai rare si vreau sa fie mai dese. Am incercat cu ulei de ricin in fiecare seara timp de vreo 3 saptamani si parca s-au m-ai facut dar foarte putinn. altceva ce mai stiti?/? dau fundita

5 răspunsuri:
| MissPinkPurple a răspuns:

Eu tot cu ulei de ricin stiu

| MissPinkPurple a răspuns:

Continua sa te dai pentru ca nu ajunge 3 saptamani trebuie sa astepti ceva timp ca sa ti se indeseasca

| cindycristina a răspuns:

Sa nu scoti sprincenele vreo 3 luni sa le dee cu ulei de masline din cind in cind de 3 ori pe saptamana succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Amesteca ulei de ricin cu vitamina a ulei cu o fiola de vitamina B12 si vitamina B6 si te ungi cu acest amestec seara inainte de culcare.
http://www.perfecte.ro/......obtii.html
Te pup!