| viki16 a întrebat:

Cum Sa Imi fac acasa un peling natural din ingrediente naturale si cam la cat timp sa imi fac o data pe lune, o data pe saptamana?

3 răspunsuri:
| AlexandraMoldovan18 a răspuns:

Aici este tot ce iti trebuie : http://healthy.kudika.ro/......l-tau.html

| ang31989 a răspuns:

Buna! Pentru corp cel mai bun peeling natural este zatul de cafea amestecat cu ulei de masline, faci aceasta operatiune aub dus, nu de alta dar faci destul de multa mizerie, deci amesteci ingredientele pana rezulta o pasta o aplici miscand circular mana fara prea multa presiune ca sa nu te ranesti, apoi te clatesti si te speli cu gel de dua sau ce foloseşti tu, e suficient de 2 ori pe saptamana! Pentru fata amesteci zat de cafea sau tărâţe cu gelul cu care te speli, de asemenea de 2 ori pe saptamana! Mult succes!