| Andryrth14 a întrebat:

Dau FUNDA! Sunt noua pe site si aș vrea să știu doua lucruri: in primul rand cum se da funda;-), iar în al doilea, daca am un ten mai închis, ce corector îmi recomandați, care sa fie și ieftin(va rog și prețul)

Răspuns Câştigător
| BM25 a răspuns:

Eu am de la AVON, Color trend sau Clear skin
Color trend-9 lei reducere
Skin care- 10-11 lei

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In partea dreapta a raspunsurilor apare o finda cu inscrisul: "Declara raspunsul castigator". Apesi pe funda la raspunsul care-ti convine mai mult. La ceilalti apesi pe "Evalueaza" si poti sa le dai diferite calificative: "Folositor, Inteligent, Amuzant, Nefolositor, Eronat".
La al 2-lea punct, nu te pot ajuta eu fiind barbat. Era bine (si corect) sa pui o intrebare separata deoarece tine de alt domeniu. O zi buna!