| 12345679 a întrebat:

dc nu pot sa trimit cereri de prietenie pe facebook?straight face
Funda:O3

11 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Poate pentru ca ai trimis prea multe azi. nu stiu sigur happy incearca maine, eu tin minte ca am patit asa cand mi-am facut facebook nou si am trimis la prea multi.deja nu ma mai lasa happy. oricum nu o sa ramana asa.maaaxim o zi.doua.happy

| Rockart a răspuns:

Dacă ai trimis prea multe cereri de prietenie ţi-au blocat funcţia pentru 2, 4 sau 6 zile.

| 12345679 explică (pentru Rockart):

Da, de fapt persoana aceasta m-a scos de la prieteni, si l.am avut la familie, dar pot sa i dau like.uri sh comentarii la poze, dc?

| Rockart a răspuns (pentru 12345679):

Pentru că nu are profilul privat. Şi l-a setat în aşa fel încât orice utilizator Facebook să îi poată da like-uri şi comentarii.

| nosferatu15 a răspuns:

Asta mi se intampla si mie acum. M-a blocat pentru ca am trimis cereri persoanelor pe care nu le cunosc. Asta imi pare cand vreau sa dau o cere de prieteniestraight face. Stai calm/a ca nu e pentru mult timp; 2 sau 3 saptamani; fundahappy

| Shinen a răspuns:

Buna!
Se mai intampla.E posibil sa fie o problema cu sistemul sau ai trimis prea multe cereri.
Paa, pa.

| IAmSoDifferent a răspuns:

Poate ai maximum de prieteni happy

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Cel neprihănit arată prietenului său calea cea bună, dar calea celor răi îi duce în rătăcire.
Proverbe 12:26

Nu te împrieteni cu omul mânios şi nu te însoţi cu omul iute la mânie,
ca nu cumva să te deprinzi cu cărările lui şi să-ţi ajungă o cursă pentru suflet.
Proverbe 22:24-25
cum poate sta împreună lumina cu întunericul?
2 Corinteni 6:14

Iubiţi-vă unii pe alţii cu o dragoste frăţească. În cinste, fiecare să dea întâietate altuia.
Romani 12:10

Ce voiţi să vă facă vouă oamenii, faceţi-le şi voi la fel.
Luca 6:31

| Postoo a răspuns:

Ai trimis multe cereri de prietenie la care nu ti sa raspuns! Funda? :d

| Alexandra301 a răspuns:

Mie nu imi mai merge de cateva luni si nu stiu ce sa faccrying

| maryamagzzy2012 a răspuns:

Daca ai facebook nou.asa este.Asa am patit eu