| Cristina1275778 a întrebat:

De unde pot sa cumpar online latisor BFF ( best friends forever )?

3 răspunsuri:
| Theodora292001 a răspuns:

Online nu stiu dar probabil ca stai intr-un oras, are la magazinele Takko ( cel cu haine si accesorii, trebuie sa il stii) si la Bijou Brigitte( de bijuterii si accesorii). Nu sunt preturi scumpe. Sper ca te-am ajutat!

| alyely a răspuns:

De aici:
melimeloparis.ro/produse/coliere/colier-best-friends-a01lee0008963-cl12v.html
www.amazon.com/Tressa-Sterling-2-piece-Friends-Necklace/dp/B002HZLB2W
www.modes.ro/cauta-bijuterii/lantisor-best-friend-care-se-rupe-in-2/page-1
Sper ca te-am ajutat!:)