| iluvkth a întrebat:

Deci vreau sa imi vopsesc varfurile de la par. Orice culoare, nu stiu sigur, cred ca albastru sau mov. Nu vreau sa vopsesc mult din varfuri. Am parul pana la umeri. Apropo, am parul castaniu deci cred ca ar trebui sa il decolorez, nu?
Stiti cam cat ar costa?
Va roG dau funda!

3 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Sa stii ca genul asta de culori pe care le vrei tu ies foarte repede la spălat. Adică ar trebuie sa ti cumperi dupa un nuantator ceva cu care să te faci regulat. Si da, părul trebuie decolorat. Ca pret, depinde de fiecare salon in parte ce preturi au, cred ca in jur de 150-200de lei ar fi. Nu iti recomand sa te faci acasa

| iluvkth explică (pentru Denisa0954):

Atunci stii cumva fel de culori nu se duc asa repede?
apropo, multumesc pentru raspuns!

| Denisa0954 a răspuns (pentru iluvkth):

In general cam toate culorile se duc. Poti incerca un ombre cu blond, aramiu, etc. Cum ar veni culori mai naturale din vopsea, nu nuantator. Dar poti incerca si ce culori vrei tu, dar iti iei un nuantator