| anonim_4396 a întrebat:

din greșeală mi-am luat o geacă de iarnă cu buzunare la piept. Imi puteți spune dacă e unisex? Sau e pentru bărbați? Am văzut pe net că sunt și de fete cu buzunare la piept dar nu știu ce să mai cred, căci nu vreau să mă fac de râs.

Răspuns Câştigător
| MadalinG99 a răspuns:

Am vazut si gegi de fete cu buzunar la piept, n-ai stres, daca tie iti place o poti purta linistita, nu este nimeni in masura sa te judece.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si chiar sa fie de baieti, cui ii pasa cat timp arata bine si iti vine bine?! Ce mare chestie sunt niste buzunare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

A tu din greșeala i ti cumperi haine? Sau vrei sa spui ca ai fost neatentă si acum nu stii cum sa scapi de ea? Duo inapoi daca mai ai bonul de casa si poate ti o vor schimba, daca nu ai pătat o rupt o deteriorat o

| doctorandus a răspuns:

In ce an suntem? Cui crezi ca-i mai pasa ca porti o geaca de baieti?