| a întrebat:

Duminica merg la un botez si as vrea sa imi dati cateva tutoriale cu niste coafuri, vreau sa precizez ca am parul filat foarte tare si nu pot sa il prind tot, este drept, putin mai sus de jumatatea spatelui, am breton pe o parte iar culoarea desi nu stiu daca, conteaza e saten deachi cu ceva tente de roscat. Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu sunt adepta stilului clasic care e tot timpul la moda si nu risti sa dai gres sau sa pari impopotonata asa ca eu iti propun sa iti faci niste bucle foarte lejere le dai cu putin fixativ si gata.
Sau alta varianta ar fi sa iti impletesti bretonul( iti las o poza mai jos), iarasi fixezi cu putin fixativ si ai o coafura simpla si in acelasi timp eleganta.

https://encrypted-tbn2.google.com/......ps?/images

1 răspuns: