| Xenia16 a întrebat:

Fetelor sandalele cu panglica care se leaga in sus pe picior merg cu colanti sau blugi?

Răspuns Câştigător
| Aeri a răspuns:

Mie mi se pare că nu prea... Adică ele sunt făcute să iasă în evidență, nu să le estompezi cu pantalon.
Cred că ar merge mai bine cu ceva scurt (pantaloni scurți sau fustă).

5 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Doar cu blugi.

| PreaTareღ a răspuns:

no talking Nup, sincer faci ce crezi dar niste copii au ras de o fata care s-a imbracat astfel.
Fundita?

| Cudeea a răspuns:

Dupa parerea mea nu merg, ele trebuie puse in evidenta nu ascunse, asa ca nu face combinatia asta happy

| LauraSpunePeFata a răspuns:

Ar trebui pe piciorul gol,, ca sa arate mai bine happy

| AndyAndreutza a răspuns:

In niciun caz