| Viviannnnnna a întrebat:

funda!
nu stiu ce setari am facut la mess :d
stiam si eu [ stiam ] sa le rezolv da acum...sigh
pe cei online mi-i arata cu verde si cu alt scris,
mi-i arata pe cei din lista mai mici [ nu mai stiu sa rezolv ]
si chestia aceia cu scrisul la mess fara sa dau comic sans, si sa se dea direct, nu imi mai arata culoarea care o vreau sad.
cum le pot rezolva? :d:d
funda!
merci!:*

Răspuns Câştigător
| Username404Error a răspuns:

Pai ca sa schimi aspectul numelor celor din lista ta faci asa:
In stanga sus la mess este
Messenger/Privacy options/Apperance
si sunt 2 chestii acolo una:Change Fonts&Colors(aici iti schimbi scrisu la mess adica cum scrii tu catre altii)
Si mai ceva jos Font and color for online contacts si la sfarsit este o chestie la miene este tahoma(8)adica numele stilului de scris din lista si selectezi chestia aia si gata.
Sper ca te-am ajutat! Dack nu ai inteles sau daca nu ai reusit trimite-mi un mesaj cu id-ul tau si am sati du poze.
Bie!

2 răspunsuri:
| broscutsaaa a răspuns:

Messenger -> Prefferences -> Appearance -> Change Fonts & Colors [ pentru scrisul tau ]
iar putin mai jos scrie -> font and color for online contacts [ pentru cum vrei sa iti apara cei din lista ]
Bafta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine este sa reinstalezi messul si ai scapat de toate astea.
Bafta.