| Adeee64644235223134 a întrebat:

Imi puteti spune niste pareri despre site-ul www.modlet.ro? Vreau sa imi iau niste incaltaminte de iarna de la ei

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au produse de calitate din câte am văzut.

| Mari1967 a răspuns:

Cea mai proasta experienta de shopping online din viata mea!
Am comandat o pereche de încălțăminte(sandale) de la firma Modlet și pe lângă faptul ca m-am trezit cu talpa de la sandale ca s-a tăiat de la prima purtare... când am realizat returul, astăzi am fost sunata de o reprezentanta a firmei Modlet care pe lângă nesimtirea și tupeul fantastic  a încercat sa ma prosteasca pe fata ca sandalele nu au nicio tăietură... după lungi discuții, îmi spune ca este vina mea ca talpa de la sandale s -a taiat și ca trebuia sa încerc sandalele sa merg prima data cu ele prin casa.
Deci, dragi cumpărători, dacă vreți sa comandați de la firma Modlet  politica acestei firme este:,, ca încălțămintea sa fie purtata o perioada în casa sa vezi dacă produsul respectiv rezista sa-l încalți de doua ori și după sa o folosești afara "
Mulțumesc Modlet pentru seriozitatea și produsele de,, calitate"
Am un sfat pentru voi ca ar fi mai bine sa schimbați numele firmei în :,, MOD ESCROCI "

| Mari1967 a răspuns:

Cea mai proasta experienta de shopping online din viata mea!
Am comandat o pereche de încălțăminte(sandale) de la firma Modlet și pe lângă faptul ca m-am trezit cu talpa de la sandale ca s-a tăiat de la prima purtare... când am realizat returul, astăzi am fost sunata de o reprezentanta a firmei Modlet care pe lângă nesimtirea și tupeul fantastic  a încercat sa ma prosteasca pe fata ca sandalele nu au nicio tăietură... după lungi discuții, îmi spune ca este vina mea ca talpa de la sandale s -a taiat și ca trebuia sa încerc sandalele sa merg prima data cu ele prin casa.
Deci, dragi cumpărători, dacă vreți sa comandați de la firma Modlet  politica acestei firme este:,, ca încălțămintea sa fie purtata o perioada în casa sa vezi dacă produsul respectiv rezista sa-l încalți de doua ori și după sa o folosești afara "
Mulțumesc Modlet pentru seriozitatea și produsele de,, calitate"
Am un sfat pentru voi ca ar fi mai bine sa schimbați numele firmei în :,, MOD ESCROCI "