Întrebare recomandată | xYonasuper a întrebat:

Imi puteti sugera cateva coafuri pentru scoala usor de facut?

Răspuns Câştigător
| Soare2435 a răspuns:

Cel mai usor la scoala este sa-ti faci un coc, ceva nu chiar simplu dar care sa iasa in evidenta.Eu de obicei, la scoala, ma impletesc in fiecare zi diferit. Spic, pe dos, coada de peste, o singura codita impletita sau il ondulez la varfuri.Intra pe Youtube si cauta coafuri simple pentru scoala, sunt o gramada. Sper ca ti-am fost de folos.

| xYonasuper explică (pentru Soare2435):

Mersi,chiar sunt multe coafuri pe Youtube!

| Soare2435 a răspuns (pentru xYonasuper):

Cu placere!

5 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Salut, du-te la un coafor si intreaba-l ce iti recomanda.

| GreenVoid a răspuns:

N ai zis cum ai parul..lung,scurt,in scari...

| Odysea a răspuns:

Buna,
Poti sa-ti faci impletesti parul sau sa-ti faci un coc. Dar daca vrei mai mult, poti sa cauti pe Youtube. Sunt multe
Sper ca te-am ajutat!