| AnImElOvErBuTiDkQ7 a întrebat:

Hey TPU, ma gandeam vara asta sa imi fac parul asa cu nuantator https://www.google.com/......ps?/search Nuantator lavender, se ia? Cat dureaza? Se ia la apa? Cat de lungi trebuie sa fie suvitele? Este la moda acum? Trebuie sa merg la coafor. Pe par negru merge? DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| XeNo1999 a răspuns:

De ieșit oricum iese orice culoare după anumite spălări. Ți-aș sfătui să te duci la coafor deoarece ei te pot sfătui și ajută ce-l mai mult. Șuvițele le poți face cum dorești tu, cum îți place cel mai mult dar și cum se asortează cel mai bine cu stilul tău.

O zi bună. happy