| Ahlexxa a întrebat:

Mai e putin si vine revelionul, si trebuie sa merg sa imi cumpar o rochie, eu sunt cam slabuta, am 14 ani si 44 kg si nu stiu cam cu ce rochie mi-ar sta bine? voi ce imi sugerati? si ce rochii frumoase ati vazut prin mall-uri? mersi:* dau funda.

Răspuns Câştigător
| Georgiiianaaax a răspuns:

Hei buna...Si eu am 14 ani si tot 44 kg am:*. Pai eu intr-un mall am vazut o rochita scurta albastra cu spatele gol si cu maneci lungi.Ma rog daca o vezi e prea marfa dar din descriere nu pre, Un sfat ar fi sa iti iei niste culori aprinse si sa fie scurte si mulate. Sper ca te-am ajutat:*

| Ahlexxa explică (pentru Georgiiianaaax):

M-ai ajutat mult, mersi:* ce magazin?big grin

7 răspunsuri:
| christina94 a răspuns:

Fiind slabuta te-ar avantaja o rochie cu volanase. Eu iti recomand rochia aceasta :http://img.kudika.ro/......481938.jpg

si ar fi super daca ai avea pantofii rosii. sau niste accesorii rosii.
distractie placuta :*

| Ahlexxa explică:

Nu sunt din constanta, dar pana la urma am gasit o rochita neagra f. draguta happy multumesc tuturor!:*

| Georgiiianaaax a răspuns:

Pai daca esti in constanta,du-te la dorali,si in al doilea magazin adica de la forneti acolo pe partea ei,si vezi ca la stanga este un drumulet, te duci pe primul si in capat, au niste haine prea marfa acolo, si daca nu vrei ceva de acolo vezi prin maritimo.rochita aia albastra cu spatele gol de acolo am luat-o de la dorali,
Sper va te-am ajutat.Te pup:*

| luizafrumusik11 a răspuns:

Pai au vazut in MARITIMO in constanta daca esti de acolo sau in TOMIS CITY au rochi frumoase superbe cel mai bine spus du-te in TOMIS gasesti rochi superbe acolo

| Girlbibi a răspuns:

Pai ai zis ca esti slabuta inseamna ca poti sa porti culori deschise spre inchise sa fie mai mult inchise dar nu stridente poti sa iti iei o rochita scurta pana la genunchi cu bretele sau fara bretele depinde cum vrei cu o culoare albastru inchis si la mijlocul rochitei o fundita neagra nu shiar la mijloc intr-o parte a rochitei adica in partea dreapta sau stanga nmu stiu cred ca te-am ajutat :x funda?
gasesti modele si pe net http://www.flu.ro/files/articles/3/3841/files/PIC%201%20scurte.jpg,bine nu sunt modele cum ti-am zis eu asemanatoare mie imi plac eu am purtat la banchet rochita cum ti-am zis si am primit numai complimente si sa iti faci parul drept si pantofi negri cu o fundita in varf pup pa :X