| Cookie367 a întrebat:

Mi-am decolorat parul si vreau sa il aduc la culoarea naturala...se poate cu ceai de nuc? Aveti alte sfaruri in afara de ceaiul de nuc? Va rog

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu laughing
Ia-un nuanțator (Loncolor, sunt 2 plicuri lipite între ele, vreo 10 lei costa), au și saten și negru și toate culorile. Asta nu afectează parul.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceaiul de foarfeca.

| Rx5hnS a răspuns:

Ceaiul de nuc doar da o tenta roscata in par. Daca vrei sa ajungi la culoarea ta naturala, nu ai alta solutie decat sa te vopsesti.