| Izabella97777 a întrebat:

mi-am luat azi niste jambiere din blanita gri(sunt lungi pana la genunchi) cu ce as putea sa le iau? ar merge cu adidas gri? sau cu niste cizmulite pana la glezna gri?:*

3 răspunsuri:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Heii kiss kiss

Paii love struck, eu zic ca depinde de costumatiewinking La o costumatia eleganta (fusta, rochie si jeansi) merg cizmultele gri ar merge super sa ai blugi, dar la fel de bine nerge si cu adidasul love struck love struck. Depinde cu ce esti imbracta!

| Andreea19Alina a răspuns:

Da cu siguranta aar merge cu cizme pana la glezna!

| danyelaxfactor a răspuns:

Mai misto cu niste cizmulite griwinkingwinking clar