| Chloee10 a întrebat:

Mi se infoaie parul de la umiditate..stiti vreo solutie pe care sa o folosesc?

Răspuns Câştigător
| paulacarry a răspuns:

Pai nu stiu...de obicei parul ramane asa cum il usuci (cel putin la mine). Daca in timp ce il usuc il piaptan, sau trag cu mana de suvite si le usuc pe rand, imi raman drepte iar daca il usuc asa cum imi vine mie, pur si simplu dau cu uscatorul atunci raman cu el cret pana la urmatoarea spalare. Daca chiar nu merge asa, atunci iti recomant sa iti dau cu spuma dupa ce te speli pe cap si apoi cand te usuci sa dai cu piaptanaul pentru a-l indrepta, sau incearca sa il usuci asa drept, cum e cand ii ud. Poti da si cu fixativhappy. Sper ca te-am ajutat:*:*:*

4 răspunsuri:
| Akid a răspuns:

Nu prea ai ce ii face. da-l cu fixativ eventual. dar sunt multe fete carora li se intampla asta.

| AmanoYuno a răspuns:

Mie mi-ar placea mult sa mi se infoaie parul.gandeste pozitiv ai mai mult volumhappy
dar daca nu pur si simplu da-l cu spuma si preseaza-l pe cap

| CcIiNnEeVvAa a răspuns:

Cumpara-ti spray-ul Smooth din gama Syoss. si da-mi funda! happy

| zone3 a răspuns:

Spuma de par, la mine functioneaza.