| PrisonerInYourLife2 a întrebat:

nu stiti cu ce pot sa ma dau ca sa scap de acnee? ceva creme naturiste/naturale sa functioneze...si si ceva pentru ten, asa mi e aspra pielea nu stiu cu sa zic. vrea sa imi fie mai luminoasa mai alfel daca stiti la ce ma refer laughing va rog ajutati-ma! crying dau funda!

Răspuns Câştigător
| Biencutza2001 a răspuns:

Si eu am probleme cu acneea.La inceput cautam masti naturale dar degeaba te dai cu creme daca nu rezolvi totul intern.
Bea 2 pahare cu apa cu lamaie cand te scoli apoi dupa o jumatate de o ora poti manca(iti spun sincer ca eu fac asta de cateva luni si au aparut niste rezultate satisfacatoare...am mai putine cosuri) si mananca multe fructe si legume si fa miscare... uite cu ce imi m-ai dadeam pe fata natural: aplicam miere pe toata fata si o lasam peste noapte sau tamponam zeama de lamaie...am folosit si scortisoara cu miere dar mie nu prea mi-a placut(ma cam usturat)...ca sa ai tenul catifelat aplica albus de ou(chiar functioneaza)o sa ai pielea fina si luminoasa...
P.s.Succes cu lupta impotriva accneii...nu spera la rezultate rapide curand...trebuie sa ai rabdare..pt ca va dura ceva... PUPICI!