| anonim_4396 a întrebat:

O poza facuta putin inclinata si cu filtru alb-negru, este considerata o poza artistica? Nu stiu daca am pus intrebarea la categoria potrivita.

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu prea. O poza artistica are nevoie de perspectiva, focalizare etc. Dar daca reușești sa ii pui un filtru care sa o facă sa arate bine, poți sa spui ca e artistica happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Multumesc pentru sfaturi, o sa incerc sa fac poze mai bune pe viitor.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, orice filtru ai adauga, o poza este artistica daca transmite ceva.

Dar mai nou da, si daca faci o poza la un rahatel de caine si il treci intr-un filtru alb-negru se extaziaza autorul ca a facut o poza artistica.