| Sceptic123 a întrebat:

Stiti cumva cum pot scapa de vergiturile de pe brat? am avut 96 kg si am slabit oarecum brusc in mai putin de o luna la 87 de kg. Mi-au aparut niste vergituri nu foarte lungi pe bicepsul stang. Aveti vreo idee cum as putea scapa? Ceva testat, nu de pe auzite? Dau FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| nugasescusernameliber a răspuns:

La mine a functionat balsamul cu bitter suedez, dar numai vergeturile roz, rosiatice, cele mai vechi sunt deja ca niste cicatrici si nu mai dispar orice ai face. Laser daca iti permiti.
Gasesti balsamul la plafar, e in jur de 20 lei dar dureaza cam o luna, si vezi ca pateaza putin hainele, sa nu porti alb perioada asta. Iasa oricum la spalare.
Cred ca daca sunt recente orice crema pentru vergeturi le poate ameliora cel putin, bine ca nu ai lasat sa treaca timpul. Felicitari pentru kilogramele pierdute si incerca sa-ti faci zilnic masaj sa nu te trezesti si cu alte vergeturi sau pielea atarnand.

1 răspuns:
| xYonasuper a răspuns:

Mie nu mi s-a intamplat fiindca sunt foarte slaba