| Marina863737 a întrebat:

Sunt foarte indecisa. Nu știu ce sa fac. De cand ma știu am breton dar am ajuns la vârsta de 14 ani si am zis ca hai sa vad cum e sa am si eu parul peste cap sau într-o parte ca toate fetele. Am încercat si nu imi placea deloc, l-am ținut cam trei luni si imi voiam bretonul înapoi. Acum l-am făcut si mi se pare ca nu imi sta cum imi stătea înainte. Intr-un fel imi sta bine si cu el peste cap doar ca ma deranjează un semn in frunte dupa ce mi-am spart capul, e ca o mica pată alba, nu se vede extrem de urat dar totuși e acolo si ma tem ca voi rămâne cu ea pe viata. Nu o sa stau cu breton toată viata si ma gândesc ca odată si o data tot il voi da, dar in unele momente vreau sa îl fac înapoi si sunt foarte indecisa! Va rog, ajutati-ma cu un sfat!

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Și ce vrei să îți zicem?
Tunde-te cum îți place, dacă vrei breton fă-ți breton.
Tu ești cea care decide.

| Marina863737 explică (pentru Andreeush):

Daca nu te interesează nu mai comenta. Am întrebat pur si simplu ce ar trebui sa fac în situația asta. Atata tot.

| Andreeush a răspuns (pentru Marina863737):

Și dacă ție îți place cu breton iar eu îți ziceam fără, ce ai fi decis? Tot cum vrei tu cred, nu am dreptate?

| lorena1gianinak a răspuns:

Ai m ai întrebat lucrul acesta și ți-am răspuns. Tunde-te asa cum îți place.