| Buhaluci22 a întrebat:

Hey TPU.Sunt mai inchisa in zonele soldurilor si sub fund, si eu sunt de culoare mai inchisa, par ca as fi bronzata da nu sunt.Cum sa fac sa ma albesc in aceste 2 zone? Rog seriozitate.

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poate ar fi mai bine să fii bronzată la fel peste tot?

| Buhaluci22 explică (pentru sierra1):

Tocmai am zis ca nu sunt bronzata.Asa e culoarea mea.Dar in partile alea sunt mai inchisa, si nu as vrea sa ma bronzez mai tare sau cevalaughing

| sierra1 a răspuns (pentru Buhaluci22):

Sunt două varinante
- ori tot corpul uniform dar mai închis (e vară, îți stă bine)
- ori zonele mai închise le aduci la cele deschise (mai nasol: pigmentație, decolorare...)

| Buhaluci22 explică (pentru sierra1):

Si cum fac sa ma albesc?

| raMLesS a răspuns (pentru Buhaluci22):

Iti dai cu var laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Buhaluci22):

Mie imi plac thailandezele.winking

| Buhaluci22 explică (pentru raMLesS):

Daca ai chef de glume poti sa tacihappy

| raMLesS a răspuns (pentru Buhaluci22):

Eu vorbeam serios, cum crezi ca am blanita atat de alba? Incearca totusi cu vopsea laughing

| sierra1 a răspuns (pentru Buhaluci22):

De mers la un dermatolog

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Cica clorul albeste. Daca bei niste clor, scapi de toate problemele.