| Catacombe a întrebat:

Vreau sa-mi iau de la avon un spray de par impotriva caderii, regenerare etc. dar nu stiu pe care sa il aleg. Este unul cu capacul albastru si sticluta galbena si unul cu capac verde si sticluta transparenta. Amandoua costa 30 de lei, asta nu e o problema, dar nu stiu pe care sa il iau. Unele prietene spun ca primul altele ca al doilea. Voi ce sfat imi dati? Si spuneti-mi si de ce. Multumesc happy
Funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt de parere sa nu iti iei niciunul de la avon. Cumpara mai bine un produs farmaceutic sau mai bine unul de la magazilele plafar.

| LoriLoL a răspuns:

Niciun produs profesional din salon nu-si face efectul 100 % care chiar e costisitor la pret si necesita o folosire de cateva luni. dapoi un spray..si de la avon.te sfatuiesc sa nu dai banii aiurea.

| Teddy10 a răspuns:

Eu nu am incercat niciunul de la Avon, dar iti recomand un ser de la Gerovital. Costa aproximativ 15 lei. La mine a dat rezultate