| cristinella a întrebat:

Heybatting eyelashes voi folositi lentile de contact? Daca da, de unde vi le procurati(Bucuresti) si cam cat costa?

Aaa...probleme ati avut cu ele?

2 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Lentilele se cumpara(prin comanda) de la orice cabinet oftalmologic.Pretul lor este in functie de dioptriile tale si de tipul lentilelor( in jur de 2 milioane-mai mult sau mai putin). Consuilta un medic si vei afla toate detaliile.
Probleme nu am avut cu ele, insa a durat cam mult la inceput pana am reusit sa le aplic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bausch & Lomb SofLens Natural Colors iti schimba in mod natural culoarea ochilor, indiferent de ocazie sau de starea ta de spirit. Aceste lentile de contact SofLens Natural Colors sunt realizate dintr-un material rezistent la depunerile proteice, cu un sistem avansat si exclusiv de imprimare, proiectat cu un inel limbic, pentru a asigura o culoare naturala