| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey vreau sa imi cumpar un tricou still rock si are ceva daca imi intreb si prietenii sau nu mie teama sa nu ma ia in nume de ras ca am gasit doua tricouri si nu stiu care sa il iau ma decid cam greu?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eo zic sa iti intrebi prietenii poti conta pe ei.winking

| nothingtotell a răspuns:

Pai eu zic sa iti iei ce iti place tie si ce ti se pare ca ti se potriveste mai bine. Daca prietenii tai sunt prieteni adevarati nu ar trebui sa rada, ar trebui sa iti respecte decizia.Adica, e alegerea noastra cum ne imbracam nu a prietenilor.Ar putea sa iti dea nu sfat sau sa iti zica ca tie ti se potriveste alt stil.

| Pisi2001 a răspuns:

Poti sa nu intrebi prietenii fiindca este posibil ei sa spuna ca le place un tricou si tie iti place altul, si in situatii ca astea te supui de obicei. Important este sa il iei pe ce care iti place!