| Serendipity17 a întrebat:

Heyza! big grin dupa parerea voastra, care marca credeti ca e mai buna? Avon sau Oriflame? vreau mai multe pareeri si argumente.

Funda! :*

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Avon, deoarece este mai calitativhappy

12 răspunsuri:
| Serendipity17 explică:

Da, eu nu zic ca as vrea sa devin reprezentant, e vorba de produse big grin

| xt9000 a răspuns:

Avon.toti cunoscuti mei folosesc avon

| DSoprano a răspuns:

Pt produsele de ingrijire-creme, etc, te sfatuiesc sa folosesti ceva mai...calitativ, dar pentru oje,produse de makeup, bijuterii, mie imi place mai mult avon

| SandaraPark a răspuns:

Avon,pentru ca sunt de calitate si te tin mult.cel putin parfumul acela Ouspoken by Fergie ma tine de la craciun si ma dau cu el zilnic, si ma dau calumea! si persista mirosul parfumul un timp destul de lung.adica,nu numai parfumurile, lotiunile, produsele in generalhappy

| Lassaria a răspuns:

Buna.iti recomand cu mare placere avon pentru ca eu am fost reprezentant si venea comazile acasa in poarta profitul iese mai mare decat la oriflamne produsele de la avon sunt mai bune si multe altele. deci recomand avonwinking...inscriete ca reprezentant la oriflame si o sa regreti dupa aiawinking

| kisskissa a răspuns:

Oriflame este mai bun decat Avon din mai multe privinte. Dar iti recomand mai mult Yves Rocher. Sunt produse naturiste care isi merita bani :*

| zUzUkidoO a răspuns:

Cred ca sunt singura care opteaza pentru Oriflame. In fine, eu` sunt reprezentant de ceva timp si nu regret deloc. Din contra`! Sunt foarte multumita si app profitul este de pana la 40% + cadouri, deci se castiga mai bine decat la Avon. Eo` una folosesc produse de la ambele firme si unele mi se par bune, altele mai putin... depinde si de pielea si tenul fiecaruia.
P.S. :produsele de la Oriflame sunt testate pe oameni, pe cand cele de la Avon sunt testate pe animale. ( nu vreau sa te conving care sunt mai bune sau pe care sa le folosesti, doar te informam)
Sper ca te-am ajutat`!

| Alinaaaa_7085 a răspuns:

Din cate stiu eu produsele de la Oriflame contin o cantitate foarte mare de plumb care dauneaza foarte mult sanatatii pielii.

| Symo1 a răspuns:

Eu ti-as recomanda avon e mult mai fain decat oriflame

| LarisaMaria a răspuns:

Rujurile de la Oriflame contin plumb intr-o cantitate foarte mare. Si celalalte produse, dar in special rujurile. Plumbul provoaca [,] cancer.

| Cryssy11_7794 a răspuns:

Eu iti recomand avon...

| alinutza_9401 a răspuns:

Eu zic Avon parerea mea