| Ad3lyna_8426 a întrebat:

Hi!
Ce bijuterii purtati, fetelor(din argint, metal, aur,...)? Eu folosesc din argint si metal...doar niste cercei si un inel este din aur. Nu stiu de ce nu-mi place aurul.

15 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Aurul mereu il vad la tiganci.
Prefer argintul, ca sare mai mult in ochi.

| crisS a răspuns:

Si eu prefer argintul in locul aurului dar totodata port cu placere si gablonturi.Lucru esential ar fi sa fie de bun gustwinking

| aиdяaaa●• a răspuns:

Imi place mai mult as port bijuterii din argint sau metal. N-am nicio bijuterie din aur, nu ca nu mi-ar placea, dar argintul mi se pare mai potrivit pentru adolescente ca mine si din punctul meu de vedere se vede mult mai bine decat aurul.Si bijuteriile din metal imi plac, sunt foarte dragutelove struck

| ELD a răspuns:

De orice fel, si aur si argint depinde acum happy.

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Si eu port tot argint, metal, chiar si bratari din lemn am daca sunt frumoase modelele:X nici mie nu imi place aurul. mi se pare ca aurul il vad doar la rromi.nu vreau sa se inteleaga ca am ceva cu ei, nu am nimic.chiar am prietene de aceasta etnie. dar nu stiu... cand vad acei manelisti cu lanturi la gat de 1m mi se face silastraight face si din cauza asta a inceput sa imi displaca aurulhee hee mai am si un pandantiv f frumos din inoxhappy si cam atat port euhappy sper ca te-a ajutat putin''cutiuta mea cu bijuterii''hee hee [poate imi dai sh funditawhistling]daca iti place raspunsul meu:*

| mybutterfly a răspuns:

Mie de exemplu imi place aurul albhappy

| Alien a răspuns:

Strunfi, nu credeam ca exista persoane ce nu le place aurul!

| カルメン a răspuns:

Nici mie nu imi place sa port aurhee hee port mai mult arginthappy

| Georgiiiii a răspuns:

Eu una aleg aurul dar am si bijuterii din arginthappy
metalul il urasc:-&

| alexutza_1725 a răspuns:

Aur, aur alb, argint. eu sunt alergica la metale. daca port cercei din metal mi se fac urechile albastre si daca port lant, inele sau bratari fac bube

| VodkaCoca a răspuns:

Eu port aur alb si argint. tongue

| elisa_2627 a răspuns:

Eu folosesc permanet verigheta din aur. La diferite ocazii imi pun bijuterii din argint, perle(imitatie), chihlimbar si agate.Nu imi place aurul. Desi este o investitie buna, la care pretul a crescut foarte mult, il cumpar dar nu-l port.

| axaa a răspuns:

Eu nu port:]

| CarlaElena a răspuns:

Eh.aurul e scump si. e crizahee hee, deci...laughing

| gildap a răspuns:

Bijuterii cu perle naturale : http://cadourisiperle.ro/