| littlegirl07 a întrebat:

Hi! Cum as putea avea picioarele mai frumoase? Cateva sfaturi cu exercitiile necesare mi-ar fi de folos.

Răspuns Câştigător
| LifeInColors a răspuns:

Mers mult pe jos, mers cu bicicleta si mai ales cu rolele. Si piesa de rezistenta, ALERGATUL. Iar daca vrei sa capete si o oarecare nuanta de muschi, fa in fiecare seara cate 50-100 genoflexiuni. La toate astea se adauga si mancarea. Nu manca ciocolata sau alte dulciuri, nu bea sucuri, nu manca paine si nici grasimi. NU manca nimic dupa ora 18 si incearca sa bei cat mai multa apa plata. Mult succes:* iti garantez ca vei reushi, funda?big grin

4 răspunsuri:
| xAndraax a răspuns:

Mergi mult pe jos, in autobuz stai in picioare si danseaza de cate ori ai ocaziawinking

| DianaScorpio a răspuns:

Alearga, mergi pe role, mergi cu bicicleta, fa diverse exercitii pentru muschii respectivi.

| Juliebelle a răspuns:

Pillates, tae bo, genuflexiuni, asta ca sa le lucrezi fizic. Apa te ajuta sa hidratezi pielea, legumele si fructele, Mersul pe jos este de asemenea foarte bun si folositor, masajele.
Sper ca te-am ajutat.:*

| publikkul a răspuns:

Asezari, si alergare si ciclism. ajuta foarte mult. funda?
YeP