| costinus3meow a întrebat:

Hi dau funda
puteti sa imi spuneti daca se maipoarta acesti pantofi la petrecere?
https://www.google.ro/......ps?/search

Răspuns Câştigător
| EvilThoughts a răspuns:

Depinde de rochiță sau ce ai de gând să porți în sus... nu există "nu se mai poartă". Tu porți ce vrei și ce te face să te simți bine.
Ai grijă totuși să nu cumva să fie mult prea grei și să te facă să te miști greoi. Presupunând că vei dansa, alege ceva mai ușor și comod.

| costinus3meow explică (pentru EvilThoughts):

Am o rochita mai bufanta in jos si sus mulata cu bej pe dedsupt si dantelaverde pedeasupra
ei bine pantofii nu sunt chiar aceia ai mei sun bej cu sclipicidar ma refeream la toc poti sa imi spui daca se potrivesc te rog?

| EvilThoughts a răspuns (pentru costinus3meow):

Sigur happy. Mi se par drăguți. În plus, cred că sunt mult mai comozi decât cei cu tocuri cui.

| costinus3meow explică (pentru EvilThoughts):

Da, au talpa ortopedica si fiind incepatoare pot sa merg bine multumesc :*

| EvilThoughts a răspuns (pentru costinus3meow):

Cu plăcere happy

6 răspunsuri:
| Mihailescuioana29 a răspuns:

Se poarta ce iti placehappy

| DiannaaMiha a răspuns:

Nu-s genu' meu, dar daca tie iti plac de ce nu s-ar purta?