| alynutza_9712 a întrebat:

Hi fetelor! Vreti sa aflati lucruri noi care te poate face mai frumoasa decat esti? haideti sa ne impartasim aici cele mai bune secrete de frumusete.

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Eu dimineata ma spal pe fata cu apa minerala(nu mereu pentru ca uneori raman fara tongue )Ajuta mult la improspatarea tenului happy Asta e doar unul din "secretele" mele happy

| yumeee a răspuns:

Măştile şi gomajurile făcute în mod regulat, cremele hidratante pentru corp, cremele potrivite genului de ten, parfumurile (dau încredere), puţină gimnastică în fiecare zi, spălăturile cu ceaiuri, eu cam asta fac şi mă simt bine. happy
O zi faină!

| sweetlollypop a răspuns:

Hey din nou eu! e misto idea pai mereu nd merg la o colega de-a mea facem tratament de fata. uite cum merge: ne clatim fata cu apa caldutza, exista o crema roua (roz) e f buna na dam cu ea p tata fata si clatim mai raman niste chestii rosii pe piele punem o alta crema gomage se numeste na dam cu ea (vezi ca se curata greu clatesti pana cand nu ai ai crema pe piele si te dau cu orice sapun de preferat lichid. clatesti din nou si dupa ne dam cu apa termala de la vichy. te simt super dupa! incearca!winking