| oops17x a întrebat:

HI! pot sa asortez la blugi si tenisi o camasa alba cu papion? ( sint fata ) mersi mult!

Răspuns Câştigător
| AlexandraCroft a răspuns:

Buna!
Poti bineinteles,poti de asemenea sa iti cumperi o pereche de blugi cu talia inalta special pentru a baga camasa sub blugi si lasata putin bufanta,poti asorta o camasa alba impreuna cu ce ai zis tu respectiv papion dar si o cravata. Tinuta o poti accesoriza cu o bentita cu o fundita mare pe ea sau o palarie care se aseaza pe cap gen "bibi" impreuna cu bratari, inele si cercelusi asortati! Sunt blugi speciali, asa vei arata foarte cool dupa parerea mea.
Sper ca ti-am putut fii de folos multa sanatate iti doresc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,este trendy asawinking

| oops17x explică:

Puteti sa-mi oferiti niste link-uri?