| LA.url a întrebat:

Hi!
Sunt o fata de 16 ani, insa toti prietenii mei mereu imi spun ca sunt baietoasa si stiu si eu ca asa e, dar hainele pe care le port sunt pentru mine cele mai confortabile. Totusi, avand 16 ani, am zis sa incerc sa ma imbrac si eu mai feminim. Cu ce as putea incepe? Nu vreau sa fie nici socul prea mare, ci treptat sa adopt un stil si sa surprind placut.
Thanks.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Chiloți tanga cu dantelă și inimioare, asta să fie baza

| Demidol a răspuns:

Ti se spune ca esti baietoasa din cauza tinutei, sau din cauza comportamentului?