| HeartBeat_5869 a întrebat:

Hi TPU.
mi-am facut o noua gaura in ureche[in cartilaj, exact in zgarciul, rontul alalaughing]Si vreau sa stiu urmatoarele lucruri :
1. Dupa cat timp se vindeca? se vindeca mai greu, pot aparea complicatii.etc?
2. Dupa ce imi dau jos cercelul medicinal ce cercel sa-mi pun?[aur, argint]si ce fel de cercel ar arata frumos acolo? vreau parerea voastra aici :*
Multumesc. Dau si fundita!laughing

Răspuns Câştigător
| Andruza a răspuns:

Heikiss
Si eu am mi-am bagat cercel tot acolo oh go on
Mi s-a vindecat foarte repedebatting eyelashes
Dupa parerea mea aurul nu mai e asa la modathinking
Mai bine ti-ai pune argin love struck e fain:->
Sper ca ti-am fost de folos kiss

2 răspunsuri:
| fashionaddict a răspuns:

1.Vindecarea depinde de persoana. Mie mi s-a vindecat doua luni, la o prietena in sapte. Pot aparea complicatii daca nu il cureti din cand in cand.
2.Eu iti recomand unul din titan, dar merge si din argint sau aur depinde ce iti place tie mai mult. Poti purta o bobita sau o veriga. Cercelul medicinal nu t-il da jos doar dupa ce vindecarea e completa, dupa ce nu te mai doare deloc.

| crazyfun a răspuns:

Ok...mooolte intrebari da raspund...:p
destul de repede depinde si de la persoana la persoaba
complicati nuuuuuuuu
argint
mmm... o inimioara, steluta...