| madalynagirl14 a întrebat:

Hi TPU! Vreau sa comand doua bluze dintr-un catalog, dar marimile sunt numere si nu stiu ce numar port, stiu doar in litere, spuneti-mi ce nr ii S si M.

Răspuns Câştigător
| newshtrutuale a răspuns:

Cred ca S = 36 si M = 38

7 răspunsuri:
| rahelyta a răspuns:

S 36, M 38. scrie pe google tabel marime si iti daa multee kiss

| Ioana_2144 a răspuns:

Pai ia-ti S-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S este un 36 si M este un 38.
Bafta.

| Elena11 a răspuns:

S -36
m-38

| Xfactor_5419 a răspuns:

Nici eu nu prea stiu dar cred ca m e 30 si s 3 cam 45 asa ceva happy daca e bun funda?

| silv_7876 a răspuns:

Uite aici:
http://www.magazinoutdoor.ro/......si-palarii
De obicei, cataloagele de imbracaminte au pe la sfarsit un tabel cu marimi, pentru ca variaza de la tara la tara, de la firma la firma.

| 08ioana a răspuns:

Mărimea S este 36, uneori şi 38. Iar M 38, uneori 40. Depinde.