| andagoth_9923 a întrebat:

Hi! Vreau sa command de pe site-ul New Look.com, doar ca am o problema : cum platesc? Am vazut ca livreaza si in Romania ....pachetul il platesc in euro sau in roni? Sau trebuie sa platesc cu cardul? Thanks! FUNDAA

Răspuns Câştigător
| Barbiiiedoll a răspuns:

Platesti cand iti ajunge coletul, in euro. (trebuie sa te duci tu sa ii schimbi din ron in euro).Si iti ajunge cam intr-o saptamana ca si eu am facut achizitii de pe acest site si sunt foarte multumita.
Bafta:*
Funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Barbiiiedoll a răspuns:

Heiii:*!
Ai m-ai facut comanda?hee hee

| andagoth_9923 explică (pentru Barbiiiedoll):

Inca nu, dar o voi face happy

| CristinaMaria1D a răspuns:

Platesti cu cardul. Dupa ce iti alegi ce vrei sa cumperi, te intreaba cu ce fel de card vrei sa platesti, apoi iti cere un cod de pe card si data cand expira. Odata ce introduci codul ei extrag suma de bani.