| Mihalcea_Sebi_2000 a întrebat:

Hii girlll! Deci mi-am imbunatatit skincare routineul in ultima vreme dar am ramas in dubii cu sunscreenul pe care il am, e de la A-derma.Va rog sa-mi spuneti daca e bun crying

Răspuns Câştigător
| Sunshine123 a răspuns:

Buna! Asigură-te că crema ta de protecție solară are un factor fie de 50, fie de 30. De asemenea găsești pe Facebook câteva grupuri de skincare cu informații oferite de medicii dermatologi. Pe Instagram de asemenea, medicii dermatologi au salvate în repere multe informații. Caut-o pe doamna Dana Bratu pe Facebook și Instagram. Intră în comunitățile de pe Facebook:
SkinCare - Beauty Chat Romania
The Ordinary/Grupul fanilor din Romania (Ingrijirea pielii e o prioritate)
Beauty&Skincare Forum
https://www.facebook.com/DrDanaBratu
Sper să fie de folos. De asemenea A-derma este o marcă bună și din ce am văzut la câțiva medici au încercat și cremele de la A-derma cu protecție solară și au oferit un feedback pozitiv, dar contează foarte mult și ce tip de piele ai tu ca să ne asigurăm că ai găsit crema potrivită pentru tine, asta se face testând și alte produse și observând cum se comportă tenul tău.