| buzeduulci a întrebat:

Http://grumblinggrace.wordpress.com/tag/ear-cuffs/

De unde pot face comanda pentru astfel de cercei? Si-a mai luat cineva cercei din astia? cam cat costa?:D

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Mangust? a răspuns:

Am vazut la Accessorize si costau aproximativ 10euro. Cand i-am gasit eram in vacanta si nu aveam prea multi bani asa ca nu am luat :)), insa imi pare rau.
Sunt sigura ca magazinul exista si in Romania, insa probabil in cadrul magazinelor mai mari.
Uite site-ul oficial, nu stiu daca se fac comenzi http://eu.accessorize.com/

| oana44m a răspuns:

Http://www.facebook.com/accesorii.altfel aici sunt chestii de genul